Český trucker - inzertní a reklamní portál pro podporu prodeje

ČESKÝ TRUCKER – měsíčník pro podporu prodeje, inzerci a reklamu


Internetový inzertní a reklamní portál

Inzertní a reklamní portál ČESKÝ TRUCKER zahrnuje komplexní nabídku výrobních a obchodních firem, truckcenter, autosalonů, leasingových společností a autobazarů prodávajících jak nová, tak použitá nákladní a užitková vozidla, tahače, autobusy, speciální vozidla, nosiče kontejnerů, dodávky, návěsy a přívěsy všech typů, stavební a zemní stroje, lesovozy a lesní techniku, traktory a zemědělskou mechanizaci, komunální a manipulační techniku techniku, všechny druhy automobilních a užitkových nástaveb a kontejnerů, hydraulické ruky a automobilní jeřáby včetně širokého sortimentu autopříslušenství. Součástí této nabídky je i nabídka celého komplexu autoslužeb.

ČESKÝ TRUCKER vychází v České republice i jako inzertní měsíčník a řada firem prezentovaných na autoserveru v něm pravidelně inzeruje a má reklamu.

Inzertní internetový portál ČESKÝ TRUCKER vzhledem ke své vysoké sledovanosti, slouží k soustavnému zviditelňování prezentovaných podnikatelských subjektů a zvyšování sledovanosti jejich vlastních internetových stránek, které zosobňují jejich podnikatelskou filosofii a kde je soustředěna jejich ucelená aktuální nabídka.

Internetový inzertní portál i inzertní časopis ČESKÝ TRUCKER jsou určeny jak široké motoristické veřejnosti, tak i firmám a podnikatelům v dopravě,stavebnictví,lesnictví,zemědělství či v jiném oboru,kde je potřebná nabízená technika. Taktéž slouží k navázání a rozšíření obchodních vztahů v rámci EU i mimo ni. Prosřednictvím autoserveru ČESKÝ TRUCKER můžete najít zcela nové možnosti v oblasti zprostředkování,nákupu a prodeje na něm prezentované techniky.

Provozovatelem Internetového inzertního portálu ČESKÝ TRUCKER a vydavatelem inzertního časopisu ČESKÝ TRUCKER je firma International Trucker Media&Marketing Ltd, organizační složka, 
se sídlem: 

Vyšehradská 1349 / 2
128 00 Praha 2 
IČ: 24225100
DIČ: CZ683055328

 

Inzertní časopis pro podporu prodeje

Motoristický inzertní časopis ČESKÝ TRUCKER představuje tištěné reklamní a inzertní médium, který začal vycházet v roce 2004 a byl určen té části zákazníků, které nejen tento způsob reklamy a inzerce oslovuje, ale kterým tento způsob reklamy a inzerce i doslova vyhovoval, a který jim i poskytoval potřebnou marketingovou a informační službu. Byl tištěný jako celobarevný, zpracovaný po obsahové a formální stránce na vysoké profesionální úrovni. Byl oblíbený mezi firmami a podnikateli, podnikajícími ve vnitrostátní a mezinárodní nákladní autodopravě. V motoristickém inzertním časopise ČESKÝ TRUCKER, inzerovali prodejci nákladních a užitkových vozidel, autobazary a renomované firmy z oblasti automobilního průmyslu, by specializovaný na reklamu a inzerci nových a ojetých návěsových tahačů, autobusů, návěsů, nákladních a užitkových vozidel, autopříslušenství, náhradních dílů a autoagregátů a jiné užitkové techniky a stavebních strojů, včetně poskytovaných služeb ze strany leasingových společností. Rovněž v něm inzerovaly firmy, které nabízí autokosmetiku, oleje a maziva a veškeré produkty související s provozem a údržbou nákladních a užitkových vozidel a stavebních strojů.

Motoristický inzertní časopis Český Trucker byl 10 let na trhu (2004 - 2013), měl postupně 128 stran, vycházel jednou za 14 dnů v nákladu 4.000 kusů, byl také jako interaktivní katalog online na internetu na www.ceskytrucker.cz O inzertní a reklamní služby v motoristickém inzertním časopise ČESKÝ TRUCKER byl ze strany firem a podnikatelů velký zájem.

Nový majitel a vydavatel časopisu ČESKÝ TRUCKER, společnost International Trucker Media & Marketing Ltd. se rozhodl pro jeho vydávání jednou měsíčně. Od května 2014 bude časopis ČESKÝ TRUCKER vycházet jako měsíčník pro podporu prodeje, reklamu a inzerci s podobnou obsahovou náplní jako v předešlých letech.

Prodejní místa kde koupíte, časopis Český Trucker:
sítě čerpacích stanic EuroOil


Naše podpora prodeje, propagace a reklama na:

 

 

prodejní místa časopisu:

 

Informace ke stažení:
Ceník inzertních a reklamních služeb pro rok 2014-2015
Termíny uzávěrek časopisu Český Trucker 2014
Ukázka přebalu pro rok 2014
Ukázka přebalu časopisu Český trucker