Český trucker - inzertní a reklamní portál pro podporu prodeje

Všeobecné podmínky inzerce na webových stránkách www.ceskytrucker.cz

Provozovatelem portálu Český Trucker je International Trucker Media&Marketing Ltd, organizační složka.

Služby poskytované uživatelům Český Trucker jsou poskytovány zadarmo*). Provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za obsah uveřejněných inzerátů a dat.

Uživatel se zavazuje, že jím přidaný inzerát v sekci INZERCE je v souladu s dobrými mravy a neporušuje platné zákony a předpisy České republiky. V případě porušování tohoto pravidla je právně zodpovědným zadavatel inzerátu.

Provozovatel nenese zodpovědnost za obchodní transakce uskutečněné prostřednictvím portálu Český Trucker. Provozovatel zastává pouze úlohu zprostředkovatele.

Je zakázané duplicitní zveřejňování stejných inzerátů ve dvou a více kategoriích*). Výjimkou je placená inzerce dohodnutá se zprostředkovatelem. V případě, že uživatel vloží inzerát do nesprávné kategorie, doporučujeme inzerát editovat (opravit), případně kontaktovat provozovatele - zprostředkovatele. Inzeráty pište s českou diakritikou. Inzerce stejného nebo podobného obsahu nebude zveřejňována vícekrát za jedno stejné inzertní období, komerční promo inzerce bude zveřejněna pouze jednou.

Provozovatel si vyhrazuje právo použít e-mailovou adresu uživatele využívajícího služby Český Trucker (zadavatele inzerátu) pro marketingové účely v souvislosti s aktivitami provozovatele. Uživatel vložením inzerátu souhlasí s případným použitím e-mailové adresy na takové účely.

Zadavatel inzerátu si je vědomý, že osobní údaje - jméno, telefonní číslo a jiné kontaktní údaje jsou zveřejněny a může tak dojít k jejich zneužití. Provozovatel nezveřejňuje e-mailové adresy, čímž chrání poštovní schránky uživatelů před rozesíláním nevyžádaných zpráv a spamů.

Provozovatel nezodpovídá za případné škody způsobené uživatelem ať přímo či nepřímo třetím osobám, které vznikly v souvislosti s používáním služeb na portálu Český Trucker.

Provozovatel portálu Český Trucker neodpovídá za obsah inzerce! Zveřejněním nezákonných, lživých či nepravdivých skutečností se zadavatel inzerátu vystavuje postihu příslušných orgánů a takové příspěvky budou neprodleně smazány či nahlášeny orgánům činným v trestím řízení!

UPOZORNĚNÍ:

Příspěvky odporující dobrým mravům, zákonu ČR a neuhrazená komerční (placená) inzerce nebudou zveřejněny!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

*) Výjimkou jsou - TOP BOX inzerce (zvýrazněný placený inzerát v horní části výpisu inzerce), bannery a komerční placená inzerce, grafická a textová reklamní inzerce uzavřená na základě smlouvy mezi zadavatelem a provozovatelem - viz. kompletní CENÍK PLACENÝCH SLUŽEB.

TOP BOX inzerce (okamžité zvýraznění inzerátu pomocí SMS)

Uživatel, který zašle placenou SMS ve tvaru "P .......INZERCE CISLO_INZERATU" na číslo 90309xx, automaticky zveřejní inzerát v TOP BOX inzerci v horní části stránky Inzerce nad ostatními inzeráty. TOP inzerát bude zveřejněný v TOP BOX inzerci po dobu, kterou si uživatel zvolí při objednávce SMS. Maximální počet inzerátů v TOP BOX inzerci je 10, přičemž všechny inzeráty náhodně rotují a zobrazují tak střídavě svoje pozice. Po uplynutí stanovené předplacené doby bude inzerát z TOP BOX inzerce automaticky stažený, jeho běžné zveřejnění na stránce však pokračuje dále.

Provozovatel nezodpovídá za případné výpadky ve službě TOP BOX inzerce.

Provozovatel nezodpovídá za případné zneužití osobních údajů v případě útoku na portál třetí osobou.

Podmínky jsou platné od 1. září 2014, a to až do jejich změny.

Provozovatel si vyhrazuje právo Všeobecné podmínky kdykoliv a bez předchozího upozornění změnit.